Przejdź do treści

Osocze bogatopłytkowe

Jeśli szukasz skutecznego i bezpiecznego zabiegu poprawiającego kondycję skóry, warto zainteresować się terapią osoczem bogatopłytkowym we Wrocławiu. Dr Gajos to specjalista, który w swojej praktyce stosuje tę metodę, umożliwiając pacjentom osiągnięcie zadowalających rezultatów.

Zabieg z osocza na twarz we Wrocławiu to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić wygląd i kondycję skóry, a także zmniejszyć widoczność zmarszczek i innych oznak starzenia.

Fibryna bogatopłytkowa to składnik osocza, który ma silne działanie regenerujące i odżywcze, dlatego też zabieg z jej wykorzystaniem jest tak skuteczny.

Jeśli szukasz profesjonalnego gabinetu, w którym możesz wykonać skuteczne i bezpieczne zabiegi z osocza bogatopłytkowego, polecamy gabinet dr Gajosa we Wrocławiu. Jako specjalista z wieloletnim doświadczeniem, dr Gajos proponuje swoim pacjentom szereg zabiegów z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej, która posiada silne właściwości regenerujące i odżywcze.

Gabinet dr Gajosa znajduje się we Wrocławiu, jednak pacjenci z całego województwa dolnośląskiego mogą skorzystać z jego usług. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegach z osocza bogatopłytkowego w gabinecie dr Gajosa oraz poznać ceny tych zabiegów, zachęcamy do kontaktu.

SKONTAKTUJ SIĘ

umów się na wizytę

ZnanyLekarz

lek. Piotr Gajos
gabinet TEAM-MED
Ślężna 112/U5
53-111 Wrocław